Strona główna  |  Mapa dojazdu  |  Kontakt
    Telefon:
    +48 (015) 864 22 63
Fax: +48 (015) 864 26 04
Polski English GMC Sp. z o.o.
ul. Kościuszki 2,  28-200 Staszów
woj. świętokrzyskie
email: office@gmc.com.pl, gmcspzoo, biuro

 Bombki (6)
 Sople (6)
 Serca (6)
 Jajka (6)
 Formy (2)
 Szpice (2)
 AnioÂły (2)
 Gwiazdy (2)
 Instrumenty (2)
 Kwiatki (2)
 MikoÂłaje (2)
 Owoce (2)
 Pod wodÂą (2)
 Prezenty (2)
 Ptaki (2)
 W lesie (2)
Informacja o wynikach postępowania ofertowego na realizację usług doradczych polegajšcych na przeprowadzeniu audytu wzorniczego dla firmy „GMC” SPÓŁKA Z OGRANICZONĽ ODPOWIEDZIALNOŒCIĽ oraz opracowaniu na podstawie przeprowadzonego audytu strategii wzorniczej przedsiębiorstwa w ramach projektu pn. „WZROST KONKURENCYJNOŒCI SPÓŁKI „GMC” W WYNIKU PRZEPROWADZENIA AUDYTU WZORNICZEGO I OPRACOWANIA STRATEGII WZORNICZEJ” współfinansowanego przez Unię Europejskš w ramach Programu Operacyjnego Polska Wschodnia 2014-2020, Oœ Priorytetowa I: Przedsiębiorcza Polska Wschodnia, Działanie 1.4 Wzór na konkurencję I Etap.

Informacja o wynikach postępowania ofertowego

ZAPYTANIE OFERTOWE DOT. REALIZACJI USŁUG DORADCZYCH POLEGAJĄCYCH NA PRZEPROWADZENIU AUDYTU WZORNICZEGO I OPRACOWANIU STRATEGII WZORNICZEJ"GMC" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ zaprasza do złożenia oferty na realizację usług doradczych polegających na przeprowadzeniu audytu wzorniczego dla firmy "GMC" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ oraz opracowaniu na podstawie przeprowadzonego audytu strategii wzorniczej przedsiębiorstwa w ramach projektu pn. "WZROST KONKURENCYJNOŚCI SPÓŁKI "GMC" W WYNIKU PRZEPROWADZENIA AUDYTU WZORNICZEGO I OPRACOWANIA STRATEGII WZORNICZEJ" współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Programu Operacyjnego Polska Wschodnia 2014-2020, Oś Priorytetowa I: Przedsiębiorcza Polska Wschodnia, Działanie 1.4 Wzór na konkurencję I Etap.Załączniki:

Nowe produkty ze szkła niesodowego
Wykonujemy tradycyjna ręczna metodą szklane ozdoby świąteczne, dekorowane przez zręcznych plastyków. Firma działa na rynku od 1995 roku i zdobyła uznanie wielu zagranicznych i krajowych klientów.


Oferujemy:


  • - bombki choinkowe, okrągłe jak również w wielu fantazyjnych kształtach
  • - dekoracje wielkanocne, jajka Faberze, ptaszki, kwiaty
  • - florystyczne, bombki na odciągach, tealighty
  • - walentynkowe, serduszka
  • - zestawy upominkowe - dekoracyjne dedykowane dla firm i instytucji, jak również dekoracje całoroczne np. owoce, zwierzątka, rybki.

ZwierzĂŞta

Kategoria
ZwierzĂŞta


KOD: #5403

ZwierzĂŞta

Kategoria
ZwierzĂŞta


KOD: #5401-1

W lesie

Kategoria
W lesie


KOD: #0780m

W lesie

Kategoria
W lesie


KOD: #0750-3m

Ptaki

Kategoria
Ptaki


KOD: #0602m

Ptaki

Kategoria
Ptaki


KOD: #0600m